• Mobil Uyumlu Web Tasarımı

  Ostim Web Tasarım, firmanızın ihtiyacı olan web siteleri ve web uygulamalarında
  mobil cihazlarda yüksek performas sergileyen ziyaretçilerinizi yormadan aradığı içeriğe ulaşmasını sağlayan,
  kullanıcı dostu, hem yazılı hem görsel olarak optimize edilmiş, doğal aramalarda başarı saglamak için tasarlanmış mobil web tasarımları sunmaktadır.

 • Neden Ostim Web Tasarımı ?

  DeepSoft Web Paketleri,
  20 yılı aşkın süredir Ostim ve İvedik sanayi bölgesinde edindiğimiz müşteri deneyimleri ile hazılanmış olup,
  İthalat, İhracat ve İmalat yapan firmaların ihtiyaçları göz önünde bulundurulmuştur.

 • Türkçe İçerik Yönetim Paneli

  Ostim Web Tasarımı ile almış oldugunuz bütün web tasarımlarında;

  İçerik yönetim panelleri ve Hosting yönetim panelleri DeepSoft markası ile ürettiğimiz
  tümü ile kendi yazılımlarımız olan Türkçe yönetim panelleri aracılıgı ile yönetilmektedir.

 • Hızlı Ve Güvenli

  Güvenlik sertifikasına sahip ve hızlı açılan web sitelerine sahip olmak
  doğal arama sonuçlarında başarı elde etmek istiyorsanız dikkat etmeniz gereken hususlar arasında yer almaktadır.

  Web sitenizin tasarımı sırasında ve sonrasında mutlaka hız testlerini incelemenizi öneririz !

  Yavaş yüklenen web tasarımları;
  ziyaretçilerin sayfada kalma süresini ve arama motorların ilk sayfada kalma olasılığınızı yitirmenize yol açar.

İvedik Web Tasarım Firma
 

İyi internet kullanıcıları, firmalarının isimlerini veya pazarlamak istedikleri ürünlerini tanıtmak için web ortamının ne kadar önemli olduğunu bilmektedir. Bugün birçok firma web tasarım yaptırmak için web tasarım firması aramakta. Yapılan araştırmalarda firmalar, web tasarım uzmanı seçerken yakın çevrelerinde bulunan firmaları tercih etmekte. Örneğin Ankara ilinde kurumsallık bakımından en önemli bölgelerden biri olan ivedik web tasarım denilince yine kendi ilinde bulunan firmalara sıcak bakıyor.
 

Peki firmaların ihtiyaçlarını karşılamak için yakın çevrede olmak yeterli midir? Sorunun cevabı tabi ki hayır olacaktır. İyi bir tasarım yaptırmak için uzman tasarımcıları aramak gereklidir. Bu arayışta akla gelmesi gereken en önemli soru , bir firmanın web tasarım konusunda uzman olduğu nasıl anlaşılır, sorusudur.

Uzman tasarımcı, öncelikle firmanın neye ihtiyacı olduğunu iyi bir şekilde anlar. İhtiyacı doğrultusunda neler yapılması gerektiğini bilir. Hangi firmaya hangi tasarımın yapılması gerektiği, hangi renkleri kullanmanın uygun olacağını, firmanın potansiyel müşterisinin sayfada uzun süre kalmasını sağlamak için yapılması gerekenleri iyi bilmelidir. Özellikle kurumsal web sitesiyle e ticaret sitesinin farkları çok iyi bilinmelidir. Örneğin bir mobilya mağazasına , sadece isimlerini tanıtacak bir web sayfası yaptırmak çokta doğru değildir. Bu firmanın iyi bir kitle oluşturabilmesi için mutlaka internet pazarında bir yere sahip olmalıdır.

Ankara’nın önemli ticaret merkezlerinden biri olan ivedik web tasarım konusunda kesinlikle internet pazarına girmek için şanslı bölgelerden biri. Ankara’da uzman firmalardan biri olan DDG Bilişim bu konuda çoğu rakibinin bir adım önündedir. Firma sayesinde bugün birçok işletme, web sitesi sayesinde hedef kitlesini genişletmekte, SEO çalışmaları ve internet reklamları ile daha etkili ve uygun maliyetlerle hedef kitlelerine ulaşmaktadır.

Bilinmesi gereken en önemli konularından biri de, çoğu kullanıcının internete erişimini telefonla sağlıyor olması da mobil uyumlu bir web sitesi tasarımının gerekliliğini gösterir. Firmaların birçoğu web tasarım uzmanı aramalarını telefon üzerinden gerçekleştirmektedir. Örneğin, arama motoruna ivedik web tasarım yazıldığında web tasarım firmalarının en başta çıkması ne kadar önemliyse, birçok firma içinde kendi alanlarında ilk sıralarda çıkmasının ilk yolu yine iyi bir şekilde hazırlanmış web tasarım ile mümkündür.

Doğru Tasarım ile Doğru Müşterilere Ulaşmak

Sadece basit bir siteden ziyade yurt içi ve yurt dışı pazarda küçükte olsa yer alabilmek için bir çok dil seçeneği olan, siteye giren kullanıcıların gözünde daha kurumsal ve dış ticaret yapan bir firma gibi gözükmek için doğru çalışmalar yapılması gereklidir. Firmanın internetteki dünyaya açılan vitrini yani web tasarım ne kadar güzel olursa firmanın da alabileceği iş potansiyeli o kadar artmaktadır. DDG Bilişim olarak firmaların istek ve düşüncelerini en iyi şekilde anlayıp, ihtiyaçlarına yönelik bir web sitesi yapmayı hedefliyoruz. Doğru tasarım her zaman Google da doğru sıralamaları yakalamayı sağlar. Bu da doğru müşterilere daha hızlı ulaşmanızı sağlar. Profesyonel ve olması gereken bir çalışma için profesyonel bir firma ile çalışmanızı daima tavsiye ederiz.

2021 yılına girmemizle birlikte yeni dünya düzenine ayak uydurmak için modern tasarımlı bir web sitesi yaptırmak isteyen firmaların sayısı arttı. Her ne kadar yapılan web siteleri, modern bir tasarımda hazırlanmışsa 3-4 sene güncelliğini korusa da, her yıl veya her 2 yılda biir web sitenizi yenilemek size avantaj katacaktır. Müşterileriniz, sitenizin yenilendiğini, güncellendiğini gördüklerinde sizin yenilikçi, sürekli değişim yapan bir firma olduğunuzu düşünebilirler. Bu düşünce de satışlarınıza olumlu bir şekilde yansıyacaktır. Bizimle iletişime geçerek, yeni tasarım web siteleri hakkında detaylı bilgiyi hemen alabilirsiniz.

Whats App Mesajı Gönder
+90 (850) 203 30 20

×