• Mobil Uyumlu Web Tasarımı

  Ostim Web Tasarım, firmanızın ihtiyacı olan web siteleri ve web uygulamalarında
  mobil cihazlarda yüksek performas sergileyen ziyaretçilerinizi yormadan aradığı içeriğe ulaşmasını sağlayan,
  kullanıcı dostu, hem yazılı hem görsel olarak optimize edilmiş, doğal aramalarda başarı saglamak için tasarlanmış mobil web tasarımları sunmaktadır.

 • Neden Ostim Web Tasarımı ?

  DeepSoft Web Paketleri,
  20 yılı aşkın süredir Ostim ve İvedik sanayi bölgesinde edindiğimiz müşteri deneyimleri ile hazılanmış olup,
  İthalat, İhracat ve İmalat yapan firmaların ihtiyaçları göz önünde bulundurulmuştur.

 • Türkçe İçerik Yönetim Paneli

  Ostim Web Tasarımı ile almış oldugunuz bütün web tasarımlarında;

  İçerik yönetim panelleri ve Hosting yönetim panelleri DeepSoft markası ile ürettiğimiz
  tümü ile kendi yazılımlarımız olan Türkçe yönetim panelleri aracılıgı ile yönetilmektedir.

 • Hızlı Ve Güvenli

  Güvenlik sertifikasına sahip ve hızlı açılan web sitelerine sahip olmak
  doğal arama sonuçlarında başarı elde etmek istiyorsanız dikkat etmeniz gereken hususlar arasında yer almaktadır.

  Web sitenizin tasarımı sırasında ve sonrasında mutlaka hız testlerini incelemenizi öneririz !

  Yavaş yüklenen web tasarımları;
  ziyaretçilerin sayfada kalma süresini ve arama motorların ilk sayfada kalma olasılığınızı yitirmenize yol açar.

E-Ticaret Uygulamaları ile sınırsız bir pazarda yer alır ve Web Siteniz üzerinden ürünlerinizi 7/24 satışa sunabilirsiniz, firmanızın ürün ve hizmetlerini internetin ulastığı her noktayı zaman sınırlaması olmadan sanal marketiniz ile pazarlayabilir, müşterilerinize kampanyalar sunabilir, sürekli müşterilerinize indirimler uygulayabilir, günün her saati tahsilat sıkıntısı olmadan sanal pos kullanarak ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz.

E-Ticaret Uygulamaları siteniz için gerekli yazılıma belirli bir ücret karşılığı sahip alabileceğiniz gibi ücretsiz bir şekilde de sahip olabilirsiniz.

Fakat size ücretsiz olarak sunulan bir yazılıma güvenebilirsiniz ?

E-ticaret yazılımları hakkında biraz bilgi vermek gerekirse;
Ücretsiz yazılımlar çok sayıda kullanıcı tarafından ücretsiz elde edilebilmesinin getirdiği faydalar kadar zararlarıda vardır. Faydalı gibi görünen artıları sık güncellenmeleri kullanıcılar tarafından hep daha iyi bir yazılım yaratma çabası gibi görünsede aslında önceki sürümlerde oluşan açıkları kapatma çabasıdır. Bunun nedeni ise ücretsiz dağıtılan uygulamaların kod yapısındaki açıklar kötü niyetli yazılımcılar tarafından hızlı bir şekilde tespit edilebilmektedir.

Rekabetin önüne geçilemediği zorlu piyasa koşullarında kazanılan her bir müşterinin ne kadar değerli olduğunu hepimiz biliyoruz, bu tür uygulamaların yazılımın geliştirilmesi adına topladıkları verileri (size ve müşterinize ait bilgileri) üretici firma ve/veya rakiplerinize istatistiksel olarak gönderebileceğini de unutmayınız.

Ücretsiz E-Ticaret Uygulamalarında bulunan açıklar, web sitenizin, ürünlerinizin, Sanal Pos erişim bilgilerinizin, sitenize üye olan kullanıcıların özel bilgilerinin (Kredi Kartı, Email Hesapları, Şifreleri, İletişim Bilgileri, Alışverişlerinde satın aldıkları ürünler vb.) Hackerlar tarafından ele geçmesine neden olabilir.

Ayrıca Pek çok kullanıcıya hitap etmesi için çok ayrıntılı hazılandıkları için içersinde gereksiz çok fazla modül barındırır ve buda yönetimini sağlayacak kullanıcı için zaman kaybına neden olur.

Özel yazılımlar ise tamamen sizin istediğiniz modüller ile oluşturulur. ve kodlaması herhangi bir yazılımcı tarafından elde edilemez. İhtiyaç duyduğunuz bütün özellikleri yazılımcılarımız ile görüşerek istediğiniz ölçüde genişletebilir veya daraltabilirsiniz. bunun yanısıra herhangi bir ihtiyacın oluşması durumunda yazılımınıza istediğiniz modülü ilave edebilirsiniz.

Tercihiniz size özel ,güvenli, esnek ve sadece sizin için çalışan bir E-Ticaret uygulaması ise bizimle iletişime geçebilrisiniz.
 

Ostim E-Ticaret

 

E-Ticaret, mevcut e-ticaret siteleriniz ile ilgili bilgi ve hizmet bilgi almak için  +90 (850) 203 30 20 bize ulaşabilirsiniz

Whats App Mesajı Gönder
+90 (850) 203 30 20

×